Libor 22 | 16.09.2019

Na našem "pažitu" se budete cítit jako doma

Vranov nad Dyjí

m.jurcik | 12.09.2019

Pánové v neděli 15.9.2019 od 16:00 hrajeme v Křepicích proti Vranovu. Sraz je v 14:50 u našich a v 15:30 v Křepicích. Zdar a dojděte.

Branky: Jurčík 2x, Ryšavý
Musím říct, že jsem byl rozhořčen až naštván, ale už mě to přešlo. Je to škoda, ale nedá se nic dělat. Příště hrajeme doma s Vranovem, tak už snad zvítězíme. Mějte se.

Bantice

m.jurcik | 06.09.2019

V sobotu od 16:00 hrajeme v Banticích. Sraz je v 15:10 u našich a v 15:30 v Banticích. Dojděte zdar.

Branka: Kapitán 70 min.
Utkání se zkušeným týmem Znojma jsme celkem zvládli. Mrzí nás, že jsme v průběhu prvního poločasu přišli o Tomáše Klučku, který má pochroumaný kotník a vypadá to na delší absenci. Přeji brzký návrat na hřiště. v první půli se hrálo mezi vápny a jak soupeř, tak i my jsme měli pár závarů před bránou, které gólmani vyřešili. Do poločasu se šlo za stavu 0:0. Do druhé půlky jsme šli s tím, že chceme vyhrát a taky jsme dali první branku, když Kapoš dal výstavní gól. Soupeř chvíli poté, když jsme kopali roh, tak z brejku vyrovnal. Myslím, že remíza byla spravedlivá. Je škoda, že i druhý zápas jsme neudrželi vedení a přišli tak o cenné vítězství. Chci poděkovat Mirovi Královi, že přišel pomoct, ještě ráno jsem myslel, že nás bude málo, v dobrém světle se ukázali Vlasta Elis i Domča Trnka. Příště hrajeme v sobotu 7.9.2019 od 16:00 v Banticích, tak dojděte zdar.

FK Znojmo

m.jurcij | 01.09.2019

Dnes je sraz v 15:00 u našich a v 16:00 v Křepicích. Hraje se od 16:30 v Křepicích. Zdar

Branky: Kapitán, Ryšavý, Jurčík
Na pěkném trávníku, jsme věděli, že nás určitě nečeká lehký zápas a to se také potvrdilo. Domácí nastoupili s řadou nových hráčů. My jsme se také celkem sešli a tak se mohlo začít. Hra se přelévala ze strany na stranu až Pavel dal krásnou ranou gól na 1:0. Od té doby vzali otěže do svých rukou domácí a začali nás přehrávat a také zaslouženě vyrovnali na 1:1. Jenže před odchodem do kabin ukázal svoji chytrost Luboš a krásně dal na 2:1. Musím ještě říci, že v první půli šel sám na bránu Jirka a Robin ovšem zakončení špatné. Po půlce jsme začali velmi aktivně a po krásné akci Jeřábek, Kapoš šel sám na bránu David Svoboda, ale dal vedle. Pak po autovém vhazování jsem se dostal k odraženému balónu a dal na 3:1. V tu chvíli jsme si mysleli, že asi jasně zvítězíme a tak ze hřiště odešel pro mě nepochopitelně Tomáš a střídat šel i silně pokopaný Pavel a domácí začali mačkat ještě víc a také začali centrovat před naši bránu což se jim vyplatilo a nejen že za chvíli snížili na 2:3, následně i vyrovnali a chvíli před koncem dali na 4:3. Pro nás jistě špatný konec. Byla škoda nevyužitých šancí a taky špatného bránění celého mužstva. Body jsou pryč, ale musíme makat a příště to snad bude výsledkově lepší pro náš tým. Domácí nám ukázali jak se bojuje. To nám chybí. Příští týden v neděli od 16:30 hod.hostíme lídra tabulky FK Znojmo C. Tak zatím zdar.

Masůvky

m.jurcik | 24.08.2019

Pánové, zítra je sraz v 16:10 ve Znojmě a v 16:30 v Mašůvkách. Tak dojděte. Zdar.

Branky: Kapitán 2x, Kott, Ernest
Utkání jsme sehráli za velkého vedra a na hrbolatém hřišti. Začali jsme celkem dobře a vytvářeli si šance a pak dal Pavel Kapitán i první gól a vedli jsme 1:0. Od gólu přišla tragédie až do půlky. To střídání se musí ještě vychytat, nebylo to moc dobré. Plus je, že si všichni zahráli. Ve druhé půli jsme přidali další branky a vedli jsme 4:0. Utkání tak i skončilo. S hrou jsem však spokojen nebyl, bylo to špatné. Myslím si, že další utkání nám ukáží, že tohle nebylo měřítko. Největší šok jsem zažil ještě před utkáním, když jsem zjistil, že k nám vedení svazu nedelegovalo rozhodčího. Myslím, že bychom za to měli být odškodněni, je to nehoráznost nejvyššího zrna. Pořád za něco platíme, když bychom náhodou nedorazili na utkání, tak je pokuta 8.000,-Kč a oni k nám nepošlou rozhodčího. Taky bych očekával, že nám pošlou pokutu za nedostavení se sudího. Hnus. Touto cestou bych chtěl poděkovat Tondovi Rapáčovi, který utkání zvládl super a myslím, že i soupeř si nestěžoval. Dík. Příští týden hrajeme v neděli od 17:00 v Mašůvkách, tak se snad zase sejdeme. Zdar a ještě čtvrtky. Choďte.

Křepice - Dyje

m.jurcik | 12.08.2019

Nazdar pánové, tak nová sezóna nám klepe na dveře? V neděli od 17:00 začínáme v Křepicích proti Dyji. Byl bych rád, aby Vaše účast byla pravidelná a ve velké míře. Ve čtvrtek je od 18:00 Hamřík, tak dojděte a domluvíme se. Kdo nedojde, tak v neděli bude sraz ve Znojmě v 16:00 hod. a v 16:30 v Křepicích. Ve čtvrtek dojděte zdar. Počítám se všema, kteří zůstali v kádru Bayernu.

Záznamy: 41 - 50 ze 896